Najvýkonnejší smartfón z minulého roka Xiaomi Mi Note 2 môžeš aktuálne získať v limitovanej ponuke výrazne lacnejšie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Najvýkonnejší smartfón z minulého roka Xiaomi Mi Note 2 môžeš aktuálne získať v limitovanej ponuke výrazne lacnejšie

Novinky

Najvýkonnejší smartfón z minulého roka Xiaomi Mi Note 2 môžeš aktuálne získať v limitovanej ponuke výrazne lacnejšie

Najvýkonnejší smartfón z minulého roka Xiaomi Mi Note 2 môžeš aktuálne získať v limitovanej ponuke výrazne lacnejšie

 Stále aktuálne jeden z najvýkonnejších smartfónov na trhu, Xiaomi Mi Note 2,  ktorý ešte minulý rok kráľov smartfónom v kategórii High-end zariadení môžeš v aktuálnej limitovanej ponuke získať za cenu necelých 245€. Najlepšie na tom je, že telefón je dostupný z EÚ skladu čo v preklade znamená, že sa vyhneš všetkým poplatkom typu CLO a DPH.

Najvýkonnejší smartfón z minulého roka Xiaomi Mi Note 2 získaš na tomto odkaze. 

Xiaomi Mi Note 2 – jeden z najvýkonnejších a najdostupnejších smartfónov na trhu

Smartfón ponúka prémiové materiály – sklo a hliník, v ktorom je zasadený veľký zahnutý 5,7“ OLED displej s FullHD rozlíšením, ktorý je ako môžete na fotografii nižšie vidieť po hranách zahnutý. Celkovo pokrýva viac ako 77% prednej strany zariadenia. Čerešničkou na torte je skener odtlačkov prstov umiestnený priamo v HW tlačidle, ktoré obklopujú po stranách dve kapacitné tlačidlá. Mimochodom selfie fotografie zhotovíte 8MPx fotoaparátom s technológiou automatického zaostrenia.

Xiaomi Mi Note 2 recenzia

Zdroj: YT

V útrobách zariadenia hoci nebije ten úplne najnovší procesor Snapdragon 845, ale aj napriek tomu tam srdce telefónu tvorí procesor s „minuloročnej sezóny“ Snapdragon 821, ktorý sa aj v týchto dňoch radí medzi tie najvýkonnejšie procesory na trhu. Okrem toho v telefóne nájdeme 4GB operačnej pamäte RAM čo znamená, že telefón je priam stvorený na tie najnáročnejšie hry a aplikácie aké aktuálne môžeme v obchode Google Play či inom nájsť. O dostatok úložného priestoru sa stará 64GB ROM pamäte.

Xiaomi Mi Note 2 recenzia vykon

Zdroj: YT

Nechýba samozrejme ani podpora najnovších technológií ako je napr. 4G, Quich Charge 3.0, teda rýchle nabíjanie, USB Type – C konektor, NFC a ďalšie. Netreba zabudnúť ani na zadný fotoaparát s rozlíšením 22,56MPx a podporou technológie EIS, ktorý zvládne ľavou zadnou aj 4K videá. PS: telefón ponúka veľkokapacitnú batériu 4070mAh.

Xiaomi Mi Note 2 recenzia

Zdroj: YT

Táto lákavá ponuka je časovo obmedzená preto ak uvažuješ o kúpe nového High-end telefónu za rozumnú cenu tak odporúčame dlho neváhať. Mimochodom, telefón z EÚ skladu môžeš mať doma už do týždňa.

TIP  Facebook začal uvoľňovať novú funkciu, ktorú nájdeme aj na známom fóre Reddit. Váš názor budú môcť ohodnotiť ďalší používatelia

Najvýkonnejší smartfón z minulého roka Xiaomi Mi Note 2 získaš na tomto odkaze. 

Zdroj: vlastný

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.