Najvýkonnejší smartfón z minulého roka Xiaomi Mi Note 2 môžeš aktuálne získať v limitovanej ponuke výrazne lacnejšie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Najvýkonnejší smartfón z minulého roka Xiaomi Mi Note 2 môžeš aktuálne získať v limitovanej ponuke výrazne lacnejšie

Novinky

Najvýkonnejší smartfón z minulého roka Xiaomi Mi Note 2 môžeš aktuálne získať v limitovanej ponuke výrazne lacnejšie

Najvýkonnejší smartfón z minulého roka Xiaomi Mi Note 2 môžeš aktuálne získať v limitovanej ponuke výrazne lacnejšie

 Stále aktuálne jeden z najvýkonnejších smartfónov na trhu, Xiaomi Mi Note 2,  ktorý ešte minulý rok kráľov smartfónom v kategórii High-end zariadení môžeš v aktuálnej limitovanej ponuke získať za cenu necelých 245€. Najlepšie na tom je, že telefón je dostupný z EÚ skladu čo v preklade znamená, že sa vyhneš všetkým poplatkom typu CLO a DPH.

Najvýkonnejší smartfón z minulého roka Xiaomi Mi Note 2 získaš na tomto odkaze. 

Xiaomi Mi Note 2 – jeden z najvýkonnejších a najdostupnejších smartfónov na trhu

Smartfón ponúka prémiové materiály – sklo a hliník, v ktorom je zasadený veľký zahnutý 5,7“ OLED displej s FullHD rozlíšením, ktorý je ako môžete na fotografii nižšie vidieť po hranách zahnutý. Celkovo pokrýva viac ako 77% prednej strany zariadenia. Čerešničkou na torte je skener odtlačkov prstov umiestnený priamo v HW tlačidle, ktoré obklopujú po stranách dve kapacitné tlačidlá. Mimochodom selfie fotografie zhotovíte 8MPx fotoaparátom s technológiou automatického zaostrenia.

Xiaomi Mi Note 2 recenzia

Zdroj: YT

V útrobách zariadenia hoci nebije ten úplne najnovší procesor Snapdragon 845, ale aj napriek tomu tam srdce telefónu tvorí procesor s „minuloročnej sezóny“ Snapdragon 821, ktorý sa aj v týchto dňoch radí medzi tie najvýkonnejšie procesory na trhu. Okrem toho v telefóne nájdeme 4GB operačnej pamäte RAM čo znamená, že telefón je priam stvorený na tie najnáročnejšie hry a aplikácie aké aktuálne môžeme v obchode Google Play či inom nájsť. O dostatok úložného priestoru sa stará 64GB ROM pamäte.

Xiaomi Mi Note 2 recenzia vykon

Zdroj: YT

Nechýba samozrejme ani podpora najnovších technológií ako je napr. 4G, Quich Charge 3.0, teda rýchle nabíjanie, USB Type – C konektor, NFC a ďalšie. Netreba zabudnúť ani na zadný fotoaparát s rozlíšením 22,56MPx a podporou technológie EIS, ktorý zvládne ľavou zadnou aj 4K videá. PS: telefón ponúka veľkokapacitnú batériu 4070mAh.

TIP  Vďaka veľkému záujmu je 64GB pamäťová karta opäť dostupná za 14,59€! Ponuka bude aktívna už len niekoľko dní
Xiaomi Mi Note 2 recenzia

Zdroj: YT

Táto lákavá ponuka je časovo obmedzená preto ak uvažuješ o kúpe nového High-end telefónu za rozumnú cenu tak odporúčame dlho neváhať. Mimochodom, telefón z EÚ skladu môžeš mať doma už do týždňa.

Najvýkonnejší smartfón z minulého roka Xiaomi Mi Note 2 získaš na tomto odkaze. 

Zdroj: vlastný

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.