Xiaomi Mi A1 je najlepšou voľbou v strednej triede | VIDEO RECENZIA | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xiaomi Mi A1 je najlepšou voľbou v strednej triede | VIDEO RECENZIA

Xiaomi Mi 1A

Recenzie

Xiaomi Mi A1 je najlepšou voľbou v strednej triede | VIDEO RECENZIA

Redakčnému testu sme podrobili smartfón Xiaomi Mi A1, ktorý môže byť pre teba práve ta najlepšia voľba v strednej triede. Tento smartfón nás prekvapil už na prvý pohľad, pretože veľmi príjemne vyzerá a tomu sa v podstate niet čo čudovať, keďže si za inšpiráciu zobral dizajn pluskových iPhonov. Xiaomi Mi A1 je aj napriek 5,5″ displeju pomerne kompaktný telefón s rozmermi 155,4 x 75,8 x 7,3 mm. Aj napriek tenkému telu však pod kapotou nájdeme výkonný hardvér, vďaka čomu Xiaomi Mi A1 je určite kandidátom na najlepšiu voľbu v strednej triede.

Ak ťa recenzia zaujala tak smartfón nájdeš aktuálne za najlepšiu cenu na odkaze nižšie. PS: nezabudni na kupón “GBsale220”

Xiaomi Mi A1 prináša oproti konkurencii väčší výkon | VIDEO RECENZIA

Smartfón Xiaomi Mi A1 je osadený výkonným 8-jadrovým procesorom Snapdragon 625, ktorému sekunduje až 4 GB operačnej pamäte RAM a 32 alebo 64 GB úložisko. S touto kombináciou Xiaomi v AnTuTu teste získalo až 63 000 bodov, čo je skvelá hodnota na takto cenovo dostupný smartfón, no a preto sme ho označili ako najlepšia voľba v strednej triede. Bližšie na jeho špecifikácie ako aj používateľské rozhranie sa môžeš pozrieť nižšie v našej video recenzii.

Veľkou výhodou modelu Mi A1ky je jeho operačný systém Android 7.1 Nougat. Tento smartfón je totiž dodávaný s úplne čistým operačným systémom, vďaka čomu sú jeho reakcie extrémne rýchle. Tešiť sa tak môžeš na stabilitu systému a rovno môžeš zabudnúť na nejaké záseky či padajúce aplikácia. Mi A1 je jednoducho dokonalým zástupcom strednej triedy 

TIP  Bažíš po novom notebooku, ktorý zvládne aj náročnejšie hry a nebude ťa stáť majlant? Dávame ti do pozornosti Acer A515 | TIP REDAKCIE

Ak sa Ti naša videorecenzia páčila a iba Ťa utvrdila v kúpu tohto skvelého smartfónu, tak Xiaomi Mi A1 môžeš mať momentálne na odkaze nižšie za aktuálne najdostupnejšiu cenu na trhu. PS: nezabudni na možnosť dopravy EU Express alebo EU EU Priority Line, kde GearBest garantuje preclenie na svoje náklady v prípade ak by zasielka bola pozastavená. Mimochodom aktuálne telefón môžeš zakúpiť ešte výhodnejšie a to ak aplikuješ kupón “GBsale220” v košíku. Na konci dňa spolu aj s poštovným ťa telefón bude stáť menej ako 138€.

Ak ťa recenzia zaujala tak smartfón nájdeš aktuálne za najlepšiu cenu na odkaze nižšie. PS: nezabudni na kupón “GBsale220”

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: vlastný

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Recenzie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.