Xiaomi Mi A1 je najlepšou voľbou v strednej triede | VIDEO RECENZIA | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xiaomi Mi A1 je najlepšou voľbou v strednej triede | VIDEO RECENZIA

Xiaomi Mi 1A

Recenzie

Xiaomi Mi A1 je najlepšou voľbou v strednej triede | VIDEO RECENZIA

Redakčnému testu sme podrobili smartfón Xiaomi Mi A1, ktorý môže byť pre teba práve ta najlepšia voľba v strednej triede. Tento smartfón nás prekvapil už na prvý pohľad, pretože veľmi príjemne vyzerá a tomu sa v podstate niet čo čudovať, keďže si za inšpiráciu zobral dizajn pluskových iPhonov. Xiaomi Mi A1 je aj napriek 5,5″ displeju pomerne kompaktný telefón s rozmermi 155,4 x 75,8 x 7,3 mm. Aj napriek tenkému telu však pod kapotou nájdeme výkonný hardvér, vďaka čomu Xiaomi Mi A1 je určite kandidátom na najlepšiu voľbu v strednej triede.

Ak ťa recenzia zaujala tak smartfón nájdeš aktuálne za najlepšiu cenu na odkaze nižšie. PS: nezabudni na kupón “GBsale220”

Xiaomi Mi A1 prináša oproti konkurencii väčší výkon | VIDEO RECENZIA

Smartfón Xiaomi Mi A1 je osadený výkonným 8-jadrovým procesorom Snapdragon 625, ktorému sekunduje až 4 GB operačnej pamäte RAM a 32 alebo 64 GB úložisko. S touto kombináciou Xiaomi v AnTuTu teste získalo až 63 000 bodov, čo je skvelá hodnota na takto cenovo dostupný smartfón, no a preto sme ho označili ako najlepšia voľba v strednej triede. Bližšie na jeho špecifikácie ako aj používateľské rozhranie sa môžeš pozrieť nižšie v našej video recenzii.

Veľkou výhodou modelu Mi A1ky je jeho operačný systém Android 7.1 Nougat. Tento smartfón je totiž dodávaný s úplne čistým operačným systémom, vďaka čomu sú jeho reakcie extrémne rýchle. Tešiť sa tak môžeš na stabilitu systému a rovno môžeš zabudnúť na nejaké záseky či padajúce aplikácia. Mi A1 je jednoducho dokonalým zástupcom strednej triedy 

TIP  Nokia X5 je oficiálne vonku! Novinka však sklamala väčšinu fanúšikov a vieme, prečo

Ak sa Ti naša videorecenzia páčila a iba Ťa utvrdila v kúpu tohto skvelého smartfónu, tak Xiaomi Mi A1 môžeš mať momentálne na odkaze nižšie za aktuálne najdostupnejšiu cenu na trhu. PS: nezabudni na možnosť dopravy EU Express alebo EU EU Priority Line, kde GearBest garantuje preclenie na svoje náklady v prípade ak by zasielka bola pozastavená. Mimochodom aktuálne telefón môžeš zakúpiť ešte výhodnejšie a to ak aplikuješ kupón “GBsale220” v košíku. Na konci dňa spolu aj s poštovným ťa telefón bude stáť menej ako 138€.

Ak ťa recenzia zaujala tak smartfón nájdeš aktuálne za najlepšiu cenu na odkaze nižšie. PS: nezabudni na kupón “GBsale220”

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: vlastný

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Recenzie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.