Príde Xiaomi Mi 5 aj vo Windows 10 variante? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Príde Xiaomi Mi 5 aj vo Windows 10 variante?

Novinky

Príde Xiaomi Mi 5 aj vo Windows 10 variante?

Na internete sa objavujú každý deň nové a nové informácie o prichádzajúcej vlajkovej lodi od spoločnosti Xiaomi, že Mi 5 príde aj vo variante Windows 10. Naposledy sme od tohto výrobcu mohli vidieť Windows 10 v zariadení Mi 4 (bolo potrebné nahrať software ručne prostredníctvom flash-ky) a Mi Pad 2 64 GB, ktorý sa predával priamo s Windows 10.

Momentálne však o spomínanom zariadení viac nevieme, totiž jeho špecifikácie nie sú doteraz známe. Ale na druhej strane treba povedať, že Xiaomi je známe relatívne lacnými zariadeniami, ktoré majú špecifikácie porovnateľné k aktuálnym vlajkovým lodiam na trhu od druhých výrobcov.

Kedy sa dozvieme či Xiaomi, že Mi 5 príde s Windows 10?

Oficiálne predstavenie tohto zariadenia má byť na Mobile World Cogress v španielskej Barcelone už koncom tohto mesiaca kde by sme mali dozvedieť nie len špecifikácie Xiaomi Mi 5, ale aj to či príde vo variante Windows 10.

xiaomi windows

© fonyzciny.sk, anzhuo.cn

Uvítali by ste takéto zariadenie aj vo variante Windows 10?

TIP  Hacker nainštaloval 4 systémy Windows na jeden smartfón. Takto to dopadlo, keď mobil zapol

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.