Xiaomi Max 2 smartfón s batériou 5300mAh a 6,4“ FULL HD displejom môžeš mať výrazne lacnejšie z EÚ skladu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xiaomi Max 2 smartfón s batériou 5300mAh a 6,4“ FULL HD displejom môžeš mať výrazne lacnejšie z EÚ skladu

Novinky

Xiaomi Max 2 smartfón s batériou 5300mAh a 6,4“ FULL HD displejom môžeš mať výrazne lacnejšie z EÚ skladu

Xiaomi Max 2 smartfón s batériou 5300mAh a 6,4“ FULL HD displejom môžeš mať výrazne lacnejšie z EÚ skladu

Rozmýšľaš nad novým smartfónom? Tak potom by si nemal premeškať ponuku na telefón Xiaomi Max 2, ktorý ponúka nie len veľký displej, ale aj extrémne veľkú batériu. Poďme sa na telefón však pozrieť bližšie.

Xiaomi Max 2 nájdes na tomto odkaze

Ak patríš medzi ľudí, ktorí vyhľadávajú smartfóny s veľkým displejom či už za účelom lepšej práce s dokumentmi, sledovania filmov alebo surfovaniu po internete, tak práve pre teba je určená táto ponuka. Aktuálne v rámci 4. výročia GearBest.com zaradil do ponuky telefón Xiaomi Max 2, ktorý je dostupný z EÚ skladu. Jeho predajná cena je aktuálne 212€ avšak za podmienky využitia kupón „GBsale040“ cena padne na prijateľných 189,93€ spolu už aj s expresným doručením do 5 pracovných dní, ktoré z ceny tvorí  9,37 €. Za túto cenu dostaneš smartfón s 6,4“ FULL HD displejom s technológiou IPS a 5 MPx selfie kamerkou.

Zdroj: produktová fotografia

Pod displejom tyká procesor Qualcomm Snapdragon  625 s 8-jadrami, ktoré pracujú na frekvencii 2.0 GHz. O multitasking sa stará 4GB operačnej pamäte RAM spolu so 64GB úložným priestorom, ktorý je možné rozšíriť až do veľkosti 128GB.  

Xiaomi Max 2 vykon recenzia

Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi Max 2 ponúka z pomedzi Xiaomi smartfónov najväčšiu batériu

Na zadnej strane smartfónu nájdeme okrem skenera odtlačkov prstov 12 Mpx kameru od spoločnosti Sony spolu s LED bleskom. V spodnej časti zadnej strany je umiestnené logo spoločnosti. V spodnej hrane zariadenia nájdeme USB Type – C port, ktorý nabíja prostredníctvom Quick Cahrge 3.0 technológie batériu s kapacitou 5300mAh. Tá pritom sľubuje výdrž smartfónu až 18 hodín pri prehrávaní videí alebo 57 hodín telefonovania. Celé telo je samozrejme vyhotovené z kovu.

TIP  5 skvelých funkcií, o ktorých ste nevedeli v novom Gmaile

Zdroj: produktová fotografia

Čo sa týka operačného systému, tak v zariadení nájdeme Android vo verzii 7.1 s populárnou nadstavbou MIUI 8, ktorá obsahuje napríklad možnosť rozdelenie obrazovky na dve. Smartfón v limitovanej ponuke za výhodnejšiu cenu nájdeš na odkaze nižšie. PS: kupón aktivuješ v košíku.

Xiaomi Max 2 nájdes na tomto odkaze

Zdroj: TS

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.