Nástupcu populárneho fitnes náramku Mi Band 2 Xiaomi Huami AMAZFIT Cor kúpite za zvýhodnenú cenu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nástupcu populárneho fitnes náramku Mi Band 2 Xiaomi Huami AMAZFIT Cor kúpite za zvýhodnenú cenu

Novinky

Nástupcu populárneho fitnes náramku Mi Band 2 Xiaomi Huami AMAZFIT Cor kúpite za zvýhodnenú cenu

Niekoľko týždňov dozadu sme mohli byť svedkami predstavenia novej generácie fitnes náramku Xiaomi Huami AMAZFIT Cor, ktoré sa dostali do predaja len nedávno.

Xiaomi Huami Amazfit Cor v akciovej ponuka nájdeš tu

Ako už z názvu plynie tak sa jedná o fitnes náramok z produktovej rodiny Huami, ktorá má na svedomí aj predošlú generáciu fitnes náramku Mi Band 2. Nuž, generačná obmena priniesla 1.23“ IPS displej, ktorý je chránený krycím sklíčkom Gorilla Glass.

Zdroj: YT

Okrem vynoveného displeja prináša aj viacero noviniek po stránke hardwaru ako aj vlastností. Napríklad vodotesnosť tohto náramku je po novom až do hĺbky 40 metrov. Výdrž batérie v tomto prípade bohužiaľ o niečo poklesla – „len“ na 12 dní. Na druhej strane dalo sa to aj čakať, predsa len väčší a farebný displej si musel niekde vybrať svoju daň.

Zdroj: produktová fotografia

Huami Amazfit Cor ďalej prináša aj výbavu v podobe viacerých senzorov ako sú napríklad: snímač spánku, snímač merania tepu, krokomer, snímač športových aktivít a podobne. Nechýbajú samozrejme ani notifikácie týkajúce sa napríklad SMS správ, telefonátov a podobne. Taktiež hodinky ponúkajú informácie o počasí ako aj funkcie tipu budík, stopky a ďalšie.

Zdroj: YT

Ak vás nová generácia náramku zaujíma tak vám odporúčame využiť kupón „GBDY0081“ s ktorým aktuálne viete stlačiť cenu z 47,89€ na 40,62€. PS: táto ponuka je limitovaná len na 30 kusov pre celú EÚ. Preto Vám odporúčame dlho neváhať.

TIP  5 skvelých funkcií, o ktorých ste nevedeli v novom Gmaile

Xiaomi Huami Amazfit Cor v akciovej ponuka nájdeš tu

Zdroj: vlastný, GB, YT

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.