Xiaomi Huami Amazfit Bip smarthodinky sú aktuálne dostupné za najnižšiu cenu aká tu kedy bola. PS: výdrž batérie je neuveriteľných 45 dní | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xiaomi Huami Amazfit Bip smarthodinky sú aktuálne dostupné za najnižšiu cenu aká tu kedy bola. PS: výdrž batérie je neuveriteľných 45 dní

Novinky

Xiaomi Huami Amazfit Bip smarthodinky sú aktuálne dostupné za najnižšiu cenu aká tu kedy bola. PS: výdrž batérie je neuveriteľných 45 dní

Huami a Xiaomi, dve spoločnosti ktoré dali spolu hlavy dokopy, výsledkom sú produkty ktoré patria medzi tie najobľúbenejšie a kvalitnejšie. Dnes sme pre vás v rámci Tipu redakcie vybrali preto smarthodinky Xiaomi Huami Amazfit Bip Lite, ktoré ponúkajú obriu výdrž v podobe až 45 dní.

Xiaomi Huami AMAZFIT Bip Lite kúpiš za historicky najlepšiu cenu tu

Xiaomi Huami Amazfit Bip Lite, smarthodinky pre všetky vekové kategórie

Jedná sa o jednu z alternatív oproti klasickému Mi Band 2 fitnes náramku či okrúhlej verzii Amazfit hodiniek. Okrem dizajnových zmien však prinášajú aj ďalšie novinky. Poďme však pekne po poriadku. Zariadenie ponúka 1.78“ displej s rozlíšením 176 x 176 bodov, ktorý je pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass.

Zdroj: Youtube

Vode sa nebudete musieť vyhýbať

Hodinky sa môžu pochváliť aj IP68 certifikáciou, inými slovami nie sú náchylné voči poškodeniu v prípade kontaktu s vodou. Poteší aj extrémna výdrž batérie, ktorá v podstate nemá obdoby – 45 dní v režime stand-by.

Zdroj: Youtube

Sú nabité technológiami

Hodinky okrem vode odolnosti či extrémnej dlhej výdrže batérie ponúkajú aj viacero vychytávok. Napríklad GPS a GLONASS lokalizáciu, senzor na meranie srdcového tepu, notifikácie, krokomer, pripomienkovač, monitoring spánku či dokonca barometer, ktorý sa len tak nevidí v obdobných zariadeniach.

Zdroj: Youtube

Momentálne ich cena je nastavená na takmer 60.19€,Pričom sa jedná o jednu z najnižších cien, za aké boli hodinky doteraz dostupnéPreto ak uvažujete  o chytrých hodinkách tak by ste nemali dlho váhať. Ponuka e-shopu je totiž limitovaná. Mimochodom, telo hodiniek je z kovu.

Zdroj: vlastný

Xiaomi Huami AMAZFIT Bip Lite kúpiš za historicky najlepšiu cenu tu

Zdroj: vlastný, Youtube, TomTop

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.