Toto neprehliadni! Xiaomi Amazfit Bip smart hodinky prvýkrát klesli pod magickú hodnotu! Ponuka je časovo limitovaná | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Toto neprehliadni! Xiaomi Amazfit Bip smart hodinky prvýkrát klesli pod magickú hodnotu! Ponuka je časovo limitovaná

Novinky

Toto neprehliadni! Xiaomi Amazfit Bip smart hodinky prvýkrát klesli pod magickú hodnotu! Ponuka je časovo limitovaná

Huami a Xiaomi, dve spoločnosti ktoré dali spolu hlavy dokopy, výsledkom sú produkty ktoré patria medzi tie najobľúbenejšie a kvalitnejšie. Dnes sme pre vás v rámci Tipu redakcie vybrali preto smarthodinky Xiaomi Huami Amazfit Bip Lite, ktoré ponúkajú obriu výdrž v podobe až 45 dní.

Xiaomi Huami AMAZFIT Bip Lite kúpiš za historicky najlepšiu cenu tu

Xiaomi Huami Amazfit Bip Lite, smarthodinky pre všetky vekové kategórie

Jedná sa o jednu z alternatív oproti klasickému Mi Band 2 fitnes náramku či okrúhlej verzii Amazfit hodiniek. Okrem dizajnových zmien však prinášajú aj ďalšie novinky. Poďme však pekne po poriadku. Zariadenie ponúka 1.78“ displej s rozlíšením 176 x 176 bodov, ktorý je pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass.

Zdroj: Youtube

Vode sa nebudete musieť vyhýbať

Hodinky sa môžu pochváliť aj IP68 certifikáciou, inými slovami nie sú náchylné voči poškodeniu v prípade kontaktu s vodou. Poteší aj extrémna výdrž batérie, ktorá v podstate nemá obdoby – 45 dní v režime stand-by.

Zdroj: Youtube

Sú nabité technológiami

Hodinky okrem vode odolnosti či extrémnej dlhej výdrže batérie ponúkajú aj viacero vychytávok. Napríklad GPS a GLONASS lokalizáciu, senzor na meranie srdcového tepu, notifikácie, krokomer, pripomienkovač, monitoring spánku či dokonca barometer, ktorý sa len tak nevidí v obdobných zariadeniach. Nechýba ani možnosť prijímania hovorov.

Zdroj: Youtube

Momentálne ich cena je nastavená pod 50€ ču ešte nebolo. Preto ak uvažujete  o chytrých hodinkách tak by ste nemali dlho váhať. Ponuka e-shopu je totiž limitovaná. Mimochodom, ak si nie si istý týmito hodinkami tak si prečítaj našu recenziu, ktorú sme Vám priniesli len nedávno. 

PS: ak si čítal našu recenziu poriadne tak ťa určite poteší, že hodinky je možné spárovať ako s Androidom, iOS tak aj operačným systémom Windows Mobile (cez aplikáciu 3 strany).

xiaomi amazfit hodinky cena

Zdroj: vlastný

Xiaomi Huami AMAZFIT Bip Lite kúpiš za historicky najlepšiu cenu tu

Zdroj: Youtube, TS

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie