Xiaomi dráždi smartfónom Redmi 6 Pro, ktorý ponúkne displej ako iPhone X! Cena bude pritom extrémne nízka | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xiaomi dráždi smartfónom Redmi 6 Pro, ktorý ponúkne displej ako iPhone X! Cena bude pritom extrémne nízka

Xiaomi

Xiaomi

Xiaomi dráždi smartfónom Redmi 6 Pro, ktorý ponúkne displej ako iPhone X! Cena bude pritom extrémne nízka

Už o pár dní spoločnosť Xiaomi predstaví nový smartfón Xiaomi Redmi 6 Pro, ktorý by mal opäť ponúknuť skvelý pomer ceny a výkonu. Je zaujímavé, že aj napriek tomu, že smartfón ešte stále nebol oficiálne predstavený, už dnes vďaka uniknutým obrázkom vieme, ako bude vyzerať a taktiež poznáme niektoré z kľúčových parametrov samotnej výbavy.

Xiaomi Redmi 6

zdroj: produktová fotografia

8-jadrový procesor pod kapotou a veľký displej

Xiaomi Redmi 6 Pro nebude žiadne Béčko. Novinka by mala ponúknuť prémiový dizajn, ktorý sa do istej miery bude podobať aj na aktuálnu vlajkovú loď od Apple, iPhone X. Redmi 6 Pro totiž na prednej strane ponúkne veľký 5,84″ displej s veľmi podobným zárezom ako na iPhone X. Číňania navyše nezabudli na to, čo je aktuálne “in” a aj tento model ponúkne široký displej s pomerom strán 19:9, no a v očakávaniach sú opäť pomerne tenké rámčeky okolo samotného displeja (až na bradu smartfónu).

Vďaka uniknutým oficiálnym fotografiám tak vieme, ako bude pripravovaná novinka od Xiaomi vyzerať. Už teraz sa určite máme na čo tešiť, pretože nový model ponúkne opäť zaujímavý dizajn a pevnú kovovú konštrukciu. Možno pre niekoho bude nevýhodou absencia USB Type-C portu, čo však bude zapríčinené nižšou cenou smartfónu. Xiaomi by malo tento nový smartfón oficiálne predstaviť už o niekoľko dní.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: produktová fotografia od Xiaomi

TIP  Poznáme cenu a dátum vydania nového Samsungu Galaxy Note 9! Bude drahší ako iPhone X?

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Xiaomi

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.