Xiaomi bude na MWC 2018. Očakávať môžeme novú vlajkovú loď Mi7 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xiaomi bude na MWC 2018. Očakávať môžeme novú vlajkovú loď Mi7

Xiaomi_logo

Novinky

Xiaomi bude na MWC 2018. Očakávať môžeme novú vlajkovú loď Mi7

Je to oficiálne – spoločnosť Xiaomi, ktorú mnohí pomenúvajú „čínsky Apple“ sa zúčastní MWC 2018 – Mobile World Congress v Barcelone, ktorý bude 26. februára a končiť bude 1. marca.

Zdroj: vlastný

To čo spoločnosť ukáže na tomto evente je dnes veľkou neznámou, ale s veľkou pravdepodobnosťou by sme sa mohli dočkať predstavenia smartfónu Xiaomi Mi7. Hoci sa jedná zatiaľ o neoficiálne informácie, Tak aj napriek tomu mnohí očakávajú predstavenie tohto telefónu. Totiž CEO spoločnosti Lei Jun uverejnil správu, že počas čínskeho festivalu bude predstavený nový smartfón (čínsky festival sa koná koncom februára a na prelome marca).

Mimochodom, takto rok dozadu spoločnosť predstavila smartfón Mi 5 Global.

Aktuálne informácie, ktoré kolujú internetom hovoria o tom, že smartfón by mal prísť na trh s 5,65 displejom s pomerom strán 18:9. Srdcom smarfónu by mal byť procesor Snapdragon 845, ktorému bude sekundovať 6GB RAM. telefón by mal poháňať akumulátor s veľkosťou 3500mAh. Čo sa týka fotoaparátu tak ten by mal disponovať rozlíšením 20MP a snímačom Sony IMX380. Cena smartfónu je odhadovaná na niečo málo pod 350€.

Zdroj: MWC, vlastný

TIP  Microsoft vyvíja novú závodnú hru pre Windows 10. Jej interné súbory opäť spomínajú mysteriózny Surface Phone v spojení s operačným systémom Andromeda

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.