Prémiový reproduktor Xiaomi takmer o tretinu lacnejšie s exkluzívnym kupónom | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Prémiový reproduktor Xiaomi takmer o tretinu lacnejšie s exkluzívnym kupónom

Novinky

Prémiový reproduktor Xiaomi takmer o tretinu lacnejšie s exkluzívnym kupónom

Radi by sme Vám dali do pozornosti reproduktor Xiami, ktorý aktuálne je možné zadovážiť si takmer o tretinu lacnejšie a to za podmienky využitia kupónu „GBFB008“, ktorý aplikujete v košíku.

Xiaomi Reproduktor 2. generácie nájdeš tu

Prémiový celokovový reproduktor Xiaomi za zvýhodnenú cenu

Reproduktor okrem toho, že dizajnovo patrí medzi špičku tak sa môže pochváliť aj vysokou kvalitou zvuku. Mimochodom, celkovo týmto kovovým reprákom ohučíte bezproblémovo celú miestnosť, totiž dokážu vydávať zvuk až do hlasitosti 90dB. Nechýba samozrejme ani podpora basov.

Zdroj: produktová fotografia

Reproduktor ďalej ponúka aj možnosť pripojenia slúchadiel cez klasický jack a dokonca aj slot pre microSD kartu. Inými slovami zvuk nemusí „letieť“ len vzduchom cez technológiu Bluetooth. Čerešničkou na torte je, že tento reproduktor disponuje aj mikrofónom, vďaka ktorému je ho možné využívať aj ak hands free.

Zdroj: produktová fotografia

Tento prémiový Xiaomi reproduktor ďalej ponúka veľkokapacitnú batériu o výdrži 1500mAh. Po pretavení sa do času prehrávania to znamená, že aktívne vydrží hrať zhruba 8 hodín. Komu by to bolo málo tak môže na cestách využiť tento reproduktor v kombinácii s powerbank.  Mimochodom, našimi rukami prebehla bývala generácia tohto reproduktora, ktorý sa však už bohužiaľ nepredáva.

Aktuálna cena tohto reproduktoru za podmienky využitia kupónu  „GBFB008“, niečo málo nad 24€.

Xiaomi Reproduktor 2. generácie nájdeš tu

TIP  Vďaka veľkému záujmu je 64GB pamäťová karta opäť dostupná za 14,59€! Ponuka bude aktívna už len niekoľko dní

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.