Pozrite sa ako vyzerá GTA V na Xbox 360 konzole a na PC za 10,000$ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Pozrite sa ako vyzerá GTA V na Xbox 360 konzole a na PC za 10,000$

GTA 5 Xbox vs PC

PC hry

Pozrite sa ako vyzerá GTA V na Xbox 360 konzole a na PC za 10,000$

Pozrite sa ako vyzerá GTA V na Xbox 360 konzole a na PC za 10,000$

Ak patríte medzi milovníkov hier tak určite vo vašom PC alebo konzole nájdeme jednu z najpopulárnejších hier vôbec – GTA V. Nuž, hoci sa jedná o jednu a tú istú hru, tak na rôznych platformách môžu vyzerať diametrálne odlišne. Dôkazom toho je aj video z kuchyne DubStepZz, v ktorom porovnali túto hru na Xbox 360 konzole a na hernom počítači, ktorého cenovka je 10,000$.

Xbox VS PC

Aby sme však boli objektívni, tak Xbox 360 verzia hry je pôvodnou verziou. Na PC bol testovaný mód Redux s rozšíreným Make Visuals Great Again módom. V každom prípade je zaujímavé vidieť aké rozdiely môžu byť v prípade „jednej“ a tej istej hry, len na rôznych platformách.

Dúfajme, že ďalšie pokračovanie hry GTA 6 prinesie obdobné rozlíšenie, ktoré sa pomaly, ale isto blíži k realite.

Zdroj: Youtube via Sector.sk

TIP  Epic Games plánuje pre Fortnite eSports poskytnúť viac ako 100 miliónov dolárov na ceny pre výhercov

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.