Pozrite sa ako vyzerá GTA V na Xbox 360 konzole a na PC za 10,000$ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Pozrite sa ako vyzerá GTA V na Xbox 360 konzole a na PC za 10,000$

GTA 5 Xbox vs PC

PC hry

Pozrite sa ako vyzerá GTA V na Xbox 360 konzole a na PC za 10,000$

Pozrite sa ako vyzerá GTA V na Xbox 360 konzole a na PC za 10,000$

Ak patríte medzi milovníkov hier tak určite vo vašom PC alebo konzole nájdeme jednu z najpopulárnejších hier vôbec – GTA V. Nuž, hoci sa jedná o jednu a tú istú hru, tak na rôznych platformách môžu vyzerať diametrálne odlišne. Dôkazom toho je aj video z kuchyne DubStepZz, v ktorom porovnali túto hru na Xbox 360 konzole a na hernom počítači, ktorého cenovka je 10,000$.

Xbox VS PC

Aby sme však boli objektívni, tak Xbox 360 verzia hry je pôvodnou verziou. Na PC bol testovaný mód Redux s rozšíreným Make Visuals Great Again módom. V každom prípade je zaujímavé vidieť aké rozdiely môžu byť v prípade „jednej“ a tej istej hry, len na rôznych platformách.

Dúfajme, že ďalšie pokračovanie hry GTA 6 prinesie obdobné rozlíšenie, ktoré sa pomaly, ale isto blíži k realite.

Zdroj: Youtube via Sector.sk

TIP  Tak tomuto sa povie masaker! Vývojár priniesol nový GTA V Hulk Mod. Ponúka špeciálne útoky, lozenie po stenách, super silu a mnoho ďalšieho

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.