Xbox One X: Project Scorpio edícia | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xbox One X: Project Scorpio edícia

Novinky

Xbox One X: Project Scorpio edícia

Xbox One X: Project Scorpio edícia

Microsoft sa aj tento rok ukázal na konferencií E3. Pri svojom vystúpení predstavil dlho očakávanú novinku. Tou bola nová herná konzola. Už dávno pred tým vyšlo pár informácií o tomto kúsku. Nazvali ho Project Scorpio. Všetci však ostali prekvapení, keď sa dozvedeli názov pri predstavení. Zrodil sa tam nový Xbox One X. Mnohí priaznivci mohli ostať smutný. Project Scorpio je predsa celkom badass názov.

zdroj: gamerant.com

Vyzerá to, že nám Microsoft prinesie špeciálnu edíciu. Ponesie názov Xbox One X: Project Scorpio Edition. Objavila sa totiž minimálne v dvoch nemeckých obchodoch. Nanešťastie, hneď bola stiahnutá zo stránok, ale pozorným okám tento produkt neunikol.

Táto edícia bude jedinečná v tom, že vrch samotnej konzoly dostane textúru. Samotný dizajn ovládača bude len jemne pozmenený. Pribudne aj decentný nápis Project Scorpio. Ten sa bude nachádzať rovnako aj na ovládači, aj na samotnej konzole.

zdroj: gamezone.com

K samotnému začatiu predaja nového Xboxu. Spoločnosť Doritos vydala špeciálnu príchuť – Sila.

zdroj: gamezone.com

zdroj: gamezone.com

TIP  Xbox One získava veľkú aktualizáciu, ktorá prináša podporu hrania hier vo vysokom rozlíšení
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.