Xbook One X je zariadenie kombinujúce Xbox One a notebook. Udá toto zariadenie smer vývoja herného hardwaru? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xbook One X je zariadenie kombinujúce Xbox One a notebook. Udá toto zariadenie smer vývoja herného hardwaru?

Novinky

Xbook One X je zariadenie kombinujúce Xbox One a notebook. Udá toto zariadenie smer vývoja herného hardwaru?

Konzolisti a PC hráči. Dve skupiny používateľov, ktorí medzi sebou vedú už dlhú dobu „vojnu“ o to, ktorá platforma je lepšia na hry. Nuž, Eddie Zarick prišiel s riešením, ktoré by mohlo tieto dva znepriatelené tábory dať dokopy – Xbook One X.

Xbook One X kombinuje hernú konzolu a notebook

V krátkom videu, ktoré uverejnil Zarick na serveroch Youtube ukázal zariadenie, ktoré prináša výhody oboch platforiem. Pohodla notebooku a výkonu herných konzol. Jeho „výtvor“ ponúka 21“ FHD monitor so vstavanou klávesnicou, mikrofónom a výkonom hernej konzoly Xbox One X. V rámci sprievodného blogu napísal, že celý tento systém je vložený do špeciálneho puzdra so vstavanou klávesnicou, ktorú je možné využívať na navigáciu v rámci používateľského rozhrania bez toho, aby ste mali zapnutý ovládač. Zároveň ponúka aj pôvodný chladiaci systém zariadenia Xbox One X, ktorý je vhodný na hranie extrémne náročných hier.

Zariadenia však bohužial funguje len ak ho zapojíte do siete. Dôvodom je totiž to, že moderné herné konzoly jednoducho nie sú stavané na batérie. Na druhej strane zariadenie disponuje napríklad tlačidlami pre ovládanie LCD panelu, USB portmi, výstupom HDMI s podporou 4K a ďalšími vlastnosťami, ktoré rozširujú funkcionality „klasickej“ hernej konzoly.

Ak vás toto zariadenie zaujíma tak jeho “poskladanie” trvá zhruba 2 až 3 týždne.

Zdroj: edsjunk.net

TIP  Asus predstavil revolučný notebook so sekundárnym displejom a procesorom i9. Apple má obrovskú konkurenciu!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.