Word, Excel a PowerPoint od dnes nájdete v obchode aj pre Windows 10 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Word, Excel a PowerPoint od dnes nájdete v obchode aj pre Windows 10

Windows 10

Word, Excel a PowerPoint od dnes nájdete v obchode aj pre Windows 10

Od dnes je dostupný vo Windows Phone Store dlho očakávaný kancelársky balík Office, založený na dotykovom ovládaní pre Windows 10 Technical Preview, konkrétne sa jedná o Word, Excel a PowerPoint. Microsoft spolu s vypustením dal do obehu aj niekoľko minútové video, na ktorom si môžete pozrieť ako pracovať s týmto kancelárskym balíkom prostredníctvom dotykového ovládanie.

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment
  • Milanko Hurkala

    Zaujimave je, ze nepodporuje txt subory. Teda mozno ich otvori ale v zozname ked chcete otvorit dokument sa koncovka txt nenachadza a moznost zobrazenia vsetkych suborov nie je.

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.