WinPhone 5.0 od spoločnosti Trekstor sa v novembri konečne dostane na Kickstarter | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

WinPhone 5.0 od spoločnosti Trekstor sa v novembri konečne dostane na Kickstarter

Novinky

WinPhone 5.0 od spoločnosti Trekstor sa v novembri konečne dostane na Kickstarter

Na konferencii IFA 2017 bol celkom neočakávane predstavený smartfón WinPhone 5.0, ktorý predstavil nemecký výrobca elektroniky –  Trekstor. Ide o mid-range smartfón s celkom slušnou výbavou a operačným systémom Windows 10 Mobile. Po predstavení sa smartfón na chvíľu ocitol aj na stránkach nemeckého Microsoftu, priamo v obchode Microsoft Store, no jednalo sa iba o omyl. Nový smartfón sa od spoločnosti Trekstor ešte na pulty predajní nedostal a zrejme ho ani tak skoro neuvidíme.

Ďalšia kampaň na Kickstarteri, bude tentokrát úspešná?

Výrobca Trekstor sa rozhodol na výrobu smartfónu vyzbierať finančné prostriedky, keďže iba tak vyrobiť a začať predávať Windows smartfón je v dnešnej dobe celkom hazard. Spoločnosť dnešným dňom na stránkach Kickstarteru preto rozbehla kampaň, vďaka ktorej by požadované prostriedky na začiatok výroby vyzbierala. Používatelia si smartfón môžu predobjednať za celkom nízku cenu – 209€. Cieľom spoločnosti je vyzbierať až 500 000€, no pre porovnanie, je to o presne 500 tisíc eur menej, ako kampaň spoločnosti WhartonBrooks, ktorá skončila neúspešne, pretože sa v kampani vyzbieralo iba necelých 30 000€. Či bude smartfón WinPhone 5.0 trhákom a pokorí hranicu 500 000€ ukáže len čas, no s nízkou cenovkou a slušnou výbavou sa stáva naozaj nádejným adeptom na pokorenie tejto hranice.

Myslíte si, že je tento cieľ splniteľný alebo sa bude jednať o ďalšie fiasko a WinPhone 5.0 skončí tak ako potencionálny konkurent od WhartonBrooks? Dajte nám vedieť do komentárov. Viac informácií o pripravovanom smartfóne nájdete tu.

TIP  Apple šokuje! Malý a lacný iPhone SE 2 vraj nebude!

Zdroj: windowscentral.com, úvodný obrázok (WindowsArea.de)

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.