Windows 10 (vývojárska verzia) už tento mesiac | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows 10 (vývojárska verzia) už tento mesiac

Novinky

Windows 10 (vývojárska verzia) už tento mesiac

Máme dobré správy, Windows 10 Technical Preview pre telefóny príde oveľa skôr ako sa očakávalo. Pôvodné informácie o uvoľnení vývojárskej verzie hovorili zhruba o polovici tohto roku, avšak podľa najnovších správ aktualizácia na vývojársku verziu bude už tento mesiac. Nasvedčuje tomu oznam na insider.windows.com (viď nižšie). Čerešničkou na torte je aj optimalizácia aktualizácie do viac ako 20 jazykov, medzi ktorými by nemala chýbať ani slovenčina.

Ak ešte neviete čo Windows 10 prinesie, tak Vám dávame do pozornosti článok z minulého týždňa „Nestihli ste si pozrieť včerajší prenos predstavenia Windows 10? Nevadí, prinášame Vám prehľad noviniek“ kde nájdete všetko podstatné.

WP11

Chystáte sa vyskúšať vývojársku verziu aj Vy?

TIP  Internetový obchod Alza.sk postihol veľký výpadok! Nefunguje výdaj objednávok ani infolinka

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.