Windows Story Remix vám pomôže robiť úžasné videá s 3D efektmi
Connect with us

Windows Story Remix vám pomôže robiť úžasné videá s 3D efektmi

Novinky

Windows Story Remix vám pomôže robiť úžasné videá s 3D efektmi

Microsoft na konferencii Build 2017 oznámil už viacero noviniek o ktorých sme informovali v uplynulých dňoch. Jednou z nich je aj aplikácia zameraná na kreativitu s názvom Windows Story Remix. Je integrovaná s programom Groove Music a Remix 3D a pomáha používateľom Windowsu vytvoriť príbehy zo svojich fotografií a videí. Windows Story Remix bude k dispozícii s aktualizáciou Windows 10 Creators Update už na jeseň.

Jednoduché ovládanie na pár klikov

Ovládanie Story Remix vôbec nie je náročné. Aplikácia vám automaticky vytvorí príbehy zložený z rôznych obrázkov napr. jedla alebo udalostí. Jednou z najlepších aspektov v Story Remix je možnosť spolupráce. Tiež dokáže automaticky vytvoriť video reel s najlepšími momentmi, azdieľanými od všetkých členov skupiny.

Strih, filtre a hudbu môžete tiež zmeniť automaticky pomocou jedného kliknutia. Súčasťou editora storyboardu je jednoduché pripojenie a manuálne prispôsobenie automaticky generovaného videa pridaním alebo odstránením klipov, zmenou filtrov a podobne. Keď máte príbeh hotový, môžete ľahko pridať hudbu získanú z Groove Music. 3D objekty vložíte tiež pomocou 3D Remix, s ktorým si video môžete osviežiť pomocou vtipných 3D efektov do každej scény.

Keďže ide o kreatívnu aplikáciu, je už na vás, ako sa s vlastným príbehom vyhráte. Na konferencii išlo o celkom peknú prezentáciu pre jednoduché vytváranie multimediálnych projektov.

Zdroj: windowscentral.com

TIP  Microsoft má v pláne predstaviť smartfóny s Androidom. Napovedajú tomu najnovšie špekulácie
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.