Windows Store prešiel viacerými vylepšeniami. Konečne! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows Store prešiel viacerými vylepšeniami. Konečne!

Novinky

Windows Store prešiel viacerými vylepšeniami. Konečne!

Windows Store určite nie je pre nikoho neznámym pojmom, teda aspoň čo sa týka používateľov platformy Windows 10 Mobile, resp. Windows 10. V každom prípade konečne obchod prešiel drobnými zmenami, ktoré zvyšujú komfort jeho využívania. Tieto zmeny sa týkajú hlavne sekcie hry.

Ako môžete vidieť tak zmizla ponuka „Odporúčané“, resp. Recommended kde sme mohli doteraz nájsť obsah, ktorého cieľom nás bolo zaujať. Samotná ponuka však nezmizla úplne, je ju možné aktivovať manuálne. V každom prípade nás už aspoň nebude otravovať reklama na výber tých najlepších hier kde medzi hernými titulmi ako je napríklad Resident Evil 7 sa objavovali „chuťovky“ ako je hra Candy Crush.

Zdroj: vlastný

Druhou pozitívnou zmenou je, že Microsoft odstavuje staré hry ešte z obdobia Windows 8, ktoré mali vysoké hodnotenia na druhú koľaj. Do popredia by sa tak mali postupne dostávať hry z tohto „storočia“. Pozitívnou zmenou je aj to, že do veľkej miery odstraňuje aj hry určené pre dotykové ovládanie (v prípade hier určených na PC). Jednou z ďalších zmien je aj pridanie novej sekcie „Nové PC hry“, resp. New PC games, kde ako inak by sme mali nájsť prehľad najnovších hier určených pre Windows 10.

Zdroj: vlastný

Zdroj: vlastný

TIP  Microsoft v najnovších videách promuje aktualizáciu Windows 10 April Update

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.