Najčítanejší Windows 10 portál

Windows Store pre Windows 10 Mobile obdržal novú aktualizáciu

Zdroj: vlastný

Pred pár dňami Microsoft sprístupnil ďalšiu aktualizáciu Windows Store aplikácie v operačnom systéme Windows 10 Mobile. Aktualizácia je dostupná pre používateľov v Realease Preview Ringu. Aplikácia vďaka novej aktualizácii obdržala drobné vylepšenia výkonu spoločne s odstránením chýb z aplikácie.

Posledná aktualizácia obchodu Windows Store vyšla iba týždeň dozadu. Tá do aplikácie vniesla prvky Fluent Designu a čiastočne pozmenila používateľské rozhranie samotnej Windows Store aplikácie na všetkých Windows 10 platformách. Spoločne s Fluent Designom sa do aplikácie konečne dostala aj možnosť samostatne pridať ďalší pracovný alebo školský účet.

Ako bolo už vyššie spomenuté, posledná aktualizácia je zameraná na vylepšenie výkonu. Viacerí Windows Insideri túto skutočnosť potvrdili a výkon aplikácie sa po novej aktualizácii vylepšil. V predošlej verzii sa taktiež objavovali problémy a chyby s aplikáciou pri otváraní stránok o informáciách ku aplikácii a samotnú stránku, z ktorej sa aktualizácie sťahujú. Tieto problémy boli v novej verzií aplikácie s označením 1708.1001.8.0 odstránené.

Už minule Microsoft upozornil, že aktualizácia nebude dostupná pre Insiderov vo Fast Ringu. Pokiaľ Vaše Windows 10 Mobile beží na Release Preview verzií, novú aktualizáciu môžete stiahnuť priamo z obchodu Windows Store.

Zdroj: windowslatest.com

TIP  Asus predstavil revolučný notebook so sekundárnym displejom a procesorom i9. Apple má obrovskú konkurenciu!
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.