Windows Store pre Windows 10 Mobile obdržal ďalšiu aktualizáciu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows Store pre Windows 10 Mobile obdržal ďalšiu aktualizáciu

Windows 10 CShell Mobile UI

Novinky

Windows Store pre Windows 10 Mobile obdržal ďalšiu aktualizáciu

Windows Store pre Windows 10 Mobile obdržal ďalšiu aktualizáciu

Windows Store v posledných týždňoch obdržal mnoho aktualizácií a Microsoft vo vydávaní aktualizácií pre túto aplikáciu stále pokračuje. Najnovšie sa do obehu dostala ďalšia aktualizácia obchodu Windows Store na zariadeniach s operačným systémom Windows 10 Mobile. Aktualizácia prináša drobné zmeny, ktoré sa týkajú hlavne lokalizačných služieb aplikácie.

Na mobilnej Windows platforme sa v posledných verziách aplikácie Windows Store, mohli používatelia stretnúť s chybou lokalizácie, ktorá mala na svedomí zobrazovanie textov vo Windows Store aplikácii v inom jazyku, ako bol predvolený jazyk používateľa. 

Nápisy Home, Apps, Games, kolekcie, odporúčané aplikácie/hry sa zobrazovali v anglickom jazyku aj napriek tomu, že Váš predvolený jazyk operačného systému bol iný. Chyba bola poslednou aktualizáciou odstránená a používateľom by sa mali jazyky v aplikácii Windows Store automaticky zmeniť na nápisy v predvolenom jazyku.

Najnovšia aktualizácia aplikácie Windows Store pre Windows 10 Mobile je dostupná už teraz a môžete si ju stiahnuť pomocou tlačidla nižšie.

Zdroj: windowslatest.com

Microsoft Store
Microsoft Store
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free
TIP  Hacker nainštaloval 4 systémy Windows na jeden smartfón. Takto to dopadlo, keď mobil zapol
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.