Windows Store na Windows 10 Mobile zariadeniach dostáva ďalšie Fluent Design prvky | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows Store na Windows 10 Mobile zariadeniach dostáva ďalšie Fluent Design prvky

Novinky

Windows Store na Windows 10 Mobile zariadeniach dostáva ďalšie Fluent Design prvky

Windows Store na Windows 10 Mobile zariadeniach dostáva ďalšie Fluent Design prvky

Nový dizajnový jazyk Fluent Design už zrejme pozná každý náš čitateľ a netreba ho nejako zvláštne predstavovať. Tento dizajnový jazyk môžeme už teraz nájsť v niektorých systémových aplikáciách alebo v samotných súčastiach operačného systému Windows 10. V desktopovej verzii môžeme už teraz nájsť veľké množstvo nových dizajnových prvkov, no na mobilnej platforme sa hľadajú naozaj ťažko. Samozrejme, v niektorých aplikáciách tieto Fluent Design prvky nájdete, no v porovnaní s desktopmi je to naozaj zanedbateľné.

Microsoft to ale s prvkami Fluent Designu na mobilnej platforme myslí vážne a v najnovšej aktualizácii obchodu Windows Store nájdete nové prvky nového dizajnového jazyku. V najnovšej aktualizácií obchodu Windows Store s označením 11708.1001.21.0 nájdete nový vrchný panel s mierne priehľadným akrylovým pozadím. Vyzerá to ako celkom dobrý krok od Microsoftu, keďže táto zmena vyzerá príjemne a trošku samotný obchod oživuje a Fluent Design prvky doňho vnášajú modernejší vzhľad.

Zdroj: windowslatest.com

Aktualizácia obchodu Windows Store je už teraz dostupná pre Insiderov zahrnutých v Release Preview Ringu. Ako sa Vám pozdáva táto zmena? Dúfajme, že sa Microsoft rozhodne vniesť ďalšie Fluent Design prvky do operačného systému Windows 10 Mobile.

Zdroj: windowslatest.com

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.