Windows Store hlási ďalší cenný prírastok – SoundCloud | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows Store hlási ďalší cenný prírastok – SoundCloud | APLIKÁCIE

Novinky

Windows Store hlási ďalší cenný prírastok – SoundCloud | APLIKÁCIE

To, že vo Windows Store chýba rada populárnych aplikácií nie je dnes pre nikoho žiadnou neznámou informáciou, ale na druhej strane musíme povedať v svetle posledných správ, že situácia sa pomaly, ale isto otáča k lepšiemu.

Windows Store sa po novom rozrastá o ďalšiu populárnu aplikáciou SoundClound, ktorá je momentálne dostupná v BETA verzii pre Windows 10 zariadenia. Pre mobilnú platformu však aplikácia momentálne nie je dostupná, čo by sa na druhej strane mohlo čoskoro zmeniť.

Zdroj: SoundCloud

Pre tých, ktorí aplikáciu nepoznajú, tak SoundClound je najväčšie streamovacia hudobná služba na svete s databázou viac ako 150 miliónov piesní pričom každý deň pribúdajú ďalšie a ďalšie.

Ak sa rozhodnete aplikáciu skúsiť tak ju nájdete na odkaze nižšie.

SoundCloud for Windows (Beta)
SoundCloud for Windows (Beta)
Developer: Soundcloud Ltd.
Price: Free
TIP  Neoficiálne Google aplikácie si z Microsoft Store už nestiahnete. Odstránené boli takmer všetky

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.