Windows Store čelí ďalšej kritike. Je plný aplikácií, ktoré ponúkajú nelegálny obsah | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows Store čelí ďalšej kritike. Je plný aplikácií, ktoré ponúkajú nelegálny obsah

Novinky

Windows Store čelí ďalšej kritike. Je plný aplikácií, ktoré ponúkajú nelegálny obsah

Windows Store čelí ďalšej kritike. Je plný aplikácií, ktoré ponúkajú nelegálny obsah

S Windows Store obchodom sa stretol asi každý používateľov operačného systému Windows 10. Microsoft nie tak dávno spravil jeho „očistu“ v podobe odstránenia tisícov aplikácií a hier, ktoré nespĺňali minimálne kvalitatívne požiadavky. Mnoho používateľov tento krok preklínalo a druhá polovica si to pochvaľovala.

Momentálne, Windows Store sa dostal do pozornosti viacerých médií a to z dôvodu, že obsahuje viacero problematických aplikácií. Tie totiž často ponúkajú nelegálny obsah, ktorý sa týka hlavne filmov či hudby.  Paradoxom pritom je, že viacero z nich ponúka aj reklamný obsah, ktorý je spravovaný samotným Microsoftom.

Zdroj: vlastný

Mimochodom, boj s pirátmi do ktorého sa nie tak dávno Microsoft pustil spolu s ďalším gigantom, spoločnosťou Google vyznieva teraz celkom smiešne. Využívate tento typ aplikácií na online sledovanie filmov, seriálov či hudby?

Zdroj: vlastný

TIP  Internetový obchod Alza.sk postihol veľký výpadok! Nefunguje výdaj objednávok ani infolinka

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.