Windows Recovery Tool je po novom Windows Device Recovery Tool | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows Recovery Tool je po novom Windows Device Recovery Tool

Novinky

Windows Recovery Tool je po novom Windows Device Recovery Tool

Ak patríte medzi skalných používateľov Windows Insider, tak určite pre vás nebude neznámou program Windows Phone Recovery Tool, ktorý sa používa k obnoveniu pôvodného softwaru v prípadoch kedy testovacia verzia najnovšieho Windowsu nie je to pravé „orechové“.

Microsoft dnes vydal veľkú aktualizáciu, ktorá nemení len samotný názov z Windows Phone Recovery Tool na Windows Deveice Recovery Tool, ale dopĺňa ho o funkčnosť tejto aplikácie aj o ďalšie zariadenia.  V súčasnosti túto aplikáciu môžete použiť na obnovenie väčšiny Windows Phone 8, Windows Phone 8.1 a Windows 10 zariadení, ďalej, medzi ďalšími novinkami pribudl v sekcii „Help“ návod ako obnoviť telefón a bolo opravených viacero bugov.

windows_recovery_tool_aktualizacia

V prípade ak by ste potrebovali obnoviť vývojársku verziu OS na pôvodnú verziu Windows Phone vo vašom zariadení, tak sme pre vás dávnejšie napísali návod ako na to, ktorý nájdete v tomto článku.

Už ste niekedy využili túto aplikáciu k obnove pôvodného OS?

TIP  Lenovo Z5 oficiálne: prémiový smartfón bez rámčekov, výkonný hardvér a nízka cena
Pokračuj v čítaní

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.