Microsoft pridal podporu pre HTC do Windows Recovery Tool | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft pridal podporu pre HTC do Windows Recovery Tool

Novinky

Microsoft pridal podporu pre HTC do Windows Recovery Tool

Ste vlastníkom zariadenia od HTC a chceli by ste vyskúšať Windows 10 Technical Preview? Alebo ste sa už rozhodli ho vyskúšať a neboli ste s ním spokojný? Tak máme pre vás dobré správy, Microsoft (konečne) pridal podporu pre zariadenia od HTC do programu Windows Recovery Tool, ktorý slúži na obnovu továrenských nastavení a na nahratie pôvodného systému ako ste mali pred aktualizáciou.

Windows Recovery Tool

Windows Recovery Tool

Na tomto odkaze nájdete návod ako spraviť downgrade na pôvodný systém.

TIP  Smartfón Xiaomi Mi A2 sa objavil v e-shope. Poznáme cenu ako aj špecifikácie. Revolúcia to však nebude

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.