Connect with us

Windows Preview developer mód dostal aktualizáciu

Novinky

Windows Preview developer mód dostal aktualizáciu

Už dlho sme nepísali o aktualizáciách pre Windows Preview Developer Mode, keďže žiadne radikálne zmeny drobné aktualizácie nepriniesli, až doteraz. Odporúčame všetkým, ktorí využívajú tento vývojársky mód aby si skontrolovali dostupnosť aktualizácie v nastaveniach, pretože najnovší update prináša príjemnú zmenu. Aktualizácia, ktorá je označená pod číslom „14219“ konečne prináša Cellular Data (2G/3G/4G nastavenia) aj do notifikačnej lišty. Zároveň Microsoft sprístupnil Cortanu aj pre ďalšie európske krajiny (Francúzsko, Nemecko, Taliansko a Španielsko), bohužial Česko ani Slovensko medzi nimi stále nie je.

data

Používate aj vy Windows Preview Developer Mode?

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre
  • kronko

    Vyskytujú sa problémy u majitelov samsung Ative S.

    • Kmax

      Mal som aj ja problém stále mrzol mobil keď som nainštaloval wp8.1 ale som dal výrobné nastavenia a znovu sa nainštaloval a teraz klape ako hodinky 😉

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.