Windows Phone NEO M1, ultra tenká žiletka | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows Phone NEO M1, ultra tenká žiletka

Novinky

Windows Phone NEO M1, ultra tenká žiletka

Windows Phone NEO M1, ultra tenká žiletka

Len nedávno Microsoft oznámil, že sprístupní operačný systém Windows Phone 8.1 zadarmo  výrobcom mobilnej techniky a už dnes tento krok prináša prvé plody. Čínsky výrobca mobilných telefónov NEO, oznámil že chystajú Smartphone s označením M1, ktorý bude poháňať práve operačný systém od Microsoftu, WP 8.1.

neo-m1-147211

Všetky špecifikácie nového zariadenia M1 momentálne nie sú známe, avšak už dnes vieme, že sa bude jednať unibody konštrukciu, ktorá bude z kovového materiálu. Hrúbka telefónu by mala byť len 6 mm.  Z funkčného hľadiska telefón ponúkne 5”  s rozlíšením 1280 x 720 pixelov. Srdce telefónu bude tvoriť štvorjadrový čipset procesorov od MediaTeku s frekvenciou 1.3 Ghz, ktoré sú typické hlavne pre čínske Android zariadenia. Sekundovať by mu mala 1 GB RAM pamäte a 8 GB úložného priestoru. Výrobca ešte spomínal fotoaparát s 13 Mpx a batériou s kapacitou 2000 mAh.

 

Ďalšie špecifiká zatiaľ nie sú dostupné.

TIP  Apple má ďalší problém! Aktuálne čelí žalobe pre porušenie patentov zadnej kamery na iPhone 8 a iPhone X

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.