HRY | Tiny Troopers 2: Special Ops
Connect with us

HRY | Tiny Troopers 2: Special Ops

Windows Hry

HRY | Tiny Troopers 2: Special Ops

Máme dobrú správu pre každého vášnivého hráča kvalitných hier, v obchode sa objavilo pokračovanie hernej pecky Tiny  Troopers, ktorá patrí medzi najlepšie hodnotené hry vo Windows Phone obchode.

Tiny Troopers 2: Special ops prináša celkovo 4 kampane, s 28 misiami, v rámci ktorých budete môcť pozbierať až 20 rôznych ocenení. Ďalej, dočkali sme sa aj online rebríčku, ktorý je rozdelený do 4 „pod-rebríčkov“ podľa kampaní. Samozrejmosťou ostala aj lukratívnosť tejto hry, ktorá je opäť dostupná len pre telefóny s operačným systémom Windows Phone.

Hra je dostupná v obchode zadarmo pre všetky telefóny s 512 MB RAM a viac, avšak nájdete v nej in-app nákupy.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

TIP  Na olympiáde pre mentálne postihnutých sa objaví aj hranie hier. Je podľa Vás hranie hier športom?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.