HRY | Katapult King skvelá 3D hra | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

HRY | Katapult King skvelá 3D hra

Windows Hry

HRY | Katapult King skvelá 3D hra

Katapult King je jedna z najkrajších 3D fantasy hier vo Windows obchode.

Catapult_King_Screenshot

Táto hra prináša veľmi peknú grafiku v krásnom a zaujímavom hernom prostredí. Vašou úlohou v hre je zbúrať nepriateľské zámky a zachrániť princeznú. Ovládanie katapultu je veľmi jednoduché, stačí natiahnuť, zamieriť a odpáliť guľu, ktorou rozbijete nepriateľskú pevnosť. Hra má niekoľko úrovní, ktoré sú časom naozaj dosť ťažké, ale nič také, čo by sa nedalo vyhrať. Ako pomoc vám prídu vhod magické guľe, ktoré nahradia klasické na katapulte. Magických gúľ je niekoľko druhov, ktoré si kupujete za body získané predošlými víťazstvami.

Hra Katapult King obsahuje aj inn-app nákupy ale zo skúseností môžeme povedať, že nie sú v hre potrebné a hra sa dá prejsť aj bez nákupov. Hra je platená stojí 0,99 eura a za tú cenu sa naozaj oplatí.

Hru sme testovali na Lenovo Miix3-8 so systémom Windows 10.

katapul king QR

TIP  Microsoft definitívne zruší hudobnú službu Groove Music už o pár týždňov

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.