Windows Phone App Store nefunguje, na chybu už upozornili stovky používateľov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows Phone App Store nefunguje, na chybu už upozornili stovky používateľov

Novinky

Windows Phone App Store nefunguje, na chybu už upozornili stovky používateľov

Windows Phone App Store nefunguje, na chybu už upozornili stovky používateľov

Problémy s online službami Microsoftu zrejme nikdy na dobro neskončia. Najnovšou obeťou je App Store pre Windows Phone a podľa najnovších informácií aj Windows RT.

Na zariadeniach operačným systémom Windows Phone niektorí používatelia nedokážu sťahovať aplikácie. Hneď po začatí sťahovania sa objaví chyba s označením 805a01f4. V prípade Windows RT sa objavuje správa “This version of Windows is no longer supported by Windows Store” (táto verzia systému Windows už nieje podporovaná obchodom Windows Store).

Zdroj: mspoweruser.com

Chyby boli zaznamenané už včera a Microsoft na výzvy používateľov zatiaľ nereagoval. Používatelia hlásia, že chybu nieje možné odstrániť ani klasickým reštartom zariadenia. Vyzerá to tak, že chyba sa ale netýka všetkých používateľov. V komentároch na stránke mspoweruser sa zabrazili informácie, že chyba sa jednému z používateľov zobrazuje už celý mesiac.

Stretli ste sa s podobnými problémami aj Vy? Dajte nám vedieť dole do komentárov, aby sme zistili, či sa tieto problémy vyskytujú aj na Slovensku/Česku.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Tesla pozastavila výrobu automobilu Tesla Model 3. Vieme, čo je za tým!
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.