Windows Phone 9 už o pár mesiacov? Čo nám prinesie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows Phone 9 už o pár mesiacov? Čo nám prinesie

Novinky

Windows Phone 9 už o pár mesiacov? Čo nám prinesie

Aktualizácia 29.08.2014

Unikli ďalšie informácie týkajúce sa Windows Phonu 9. Pozrite si nižšie čo je nového.
Nová úvodná obrazovka. Pozornému oku určite neuniklo, že živé dláždice už nebudete musieť otvárať, budú sa dať ovládať z plochy. Všimnite si dláždicu s hudbou, ktorá ponúka možnosti posúvania skladieb a ich spustenia.

wp9

Ďalšou novinkou, ktorá je už dnes na Androide samozrejmosťou pri vyšších triedach je rozdelenie obrazovky, vďaka, ktorému budete môcť napríklad písať správu a zároveň pozerať video.

roz

26.08.2014

Teraz asi polovica z vás si povie o čom to „trepeme“ veď ešte nemá každý ani len update na 8.1. Podľa serveru wmpoweruser.com a dokumentov, ktoré tento portál zverejnil Windows Phone 9 bude dostupný už v priebehu začiatku nasledujúceho roka, avšak len pre vývojárov. Finálna verzia určená pre všetkých by mala byť dostupná niekedy ku koncu roka 2015

wp9

TIP  Výkonný predseda Googlu kritizuje názor Elona Muska na AI. Máme sa báť budúcnosti?
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.