Windows phone 8.1 v praxi | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows phone 8.1 v praxi

Novinky

Windows phone 8.1 v praxi

Windows phone 8.1 v praxi

Už je tomu pár dni čo bol predstavený nový operačný systém Windows Phone 8.1. Posledné správy hovoria o rozdielnej optimalizácii systému pre telefónu s väčšou uhlopriečkou. Údajne sa budú zobrazovať rozdielne nápisy. Pozrite si nasledujúce video, ktoré zachytáva tie najdôležitejšie vylepšenie v novom systéme Windows Phone 8.1. Bližšie si budete môcť pozrieť ako vyzerá napríklad notifikačné centrum, nové usporiadanie galérie alebo nastavenia pozadia.

Hneď ako budú prístupné ďalšie informácie budeme vás informovať o možnej rôznej optimalizácii.

TIP  Apple má ďalší problém! Aktuálne čelí žalobe pre porušenie patentov zadnej kamery na iPhone 8 a iPhone X
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.