Windows Phone 8.1 má už viac ako 24% používateľov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows Phone 8.1 má už viac ako 24% používateľov

Novinky

Windows Phone 8.1 má už viac ako 24% používateľov

Podľa najnovších štatistík zverejnených spoločnosťou AdDuplex Windows Phone 8.1 má nainštalovaných už viac ako 24% používateľov Windows Phonu. Z štatistík možno vyčítať aj to, že najrozšírenejším systémom je stále WP 8, ktorý ale rapídne klesá.

 

 

 

stat srpen (1)

Druhý graf poukazuje na samotné zariadenia. Zaujímavým faktom je, že až 95% telefónov sú Lumie. Najväčšie zastúpenie má Lumia 520, ktorú má takmer tretina používateľov.

stat srpen (2)

Očakávali ste iné čísla?

TIP  Microsoft definitívne kupuje webovú službu GitHub. Dá zaň 7,5 miliardy dolárov! Poznáme ďalšie plány Microsoftu s touto službou, ktoré sú naozaj zaujímavé
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.