Windows Mapy príchodom Fall Creators Update prinesú viacero noviniek. Tu je prehľad časti z nich | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows Mapy príchodom Fall Creators Update prinesú viacero noviniek. Tu je prehľad časti z nich

Novinky

Windows Mapy príchodom Fall Creators Update prinesú viacero noviniek. Tu je prehľad časti z nich

Windows Mapy príchodom Fall Creators Update prinesú viacero noviniek. Tu je prehľad časti z nich

Windows 10 Fall Creators Update aktualizácia dnes zavítala na naše počítače a okrem vylepšení systému prináša/prinesie v krátkej budúcnosti aj viacero iných noviniek. Keď odbočíme nateraz od tých najvýznamnejších ako je napríklad  nový dizajnový jazyk Fluent Design , tak tu máme radu ďalších, ktoré tak isto sú dôležitou súčasťou, napríklad mapové podklady -Windows Maps.

Pablo Candelez, člen tímu, ktorý sa stará o rozvoj Windows Maps prehovoril o niekoľkých novinkách, ktoré nájdeme v aplikácii Windows Maps (mali by byť uvoľňované postupne). Mnohých určite poteší, že novinky sa nebudú týkať len vylepšení na pozadí, ale dočkáme sa aj nových funkcionalít či vizuálnych zmien.

3D budovy

Microsoft vylepší 3D zobrazovanie budov v rámci máp, týkajúce sa hlavne opráv existujúcich budov, ktoré sa nezobrazovali korektne. Zároveň mapy dostanú viacero nových budov v 3D rozhraní.

Zdroj: WL

3D objekty

Microsoft by mal v rámci noviniek priniesť viacero 3D prvkov. Napríklad 3D autá, aktuálne počasie a ďalšie prvky.

Vylepšenia pribudnú aj pre vývojárov

Medzi významné novinky, ktoré zavítajú do aplikácie Windows Maps majú byť aj nové MapElementsLayer, ktoré prinesú nové možnosti ako narábať so skupinami elementov. Zároveň spoločnosť rozšíri aj súčasne možnosti prispôsobenia rozhrania Maping Styling. Inými slovami to znamená, že vývojári budú využívať nové API na prinesenie viacerých funkcionalít.

TIP  Qualcomm nepriamo potvrdzuje existenciu Surface Phone telefónu. Hľadá inžinierov, ktorí budú pracovať na operačnom systéme Andromeda OS

Zdroj: WL.com

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.