Windows Mapy dostávajú ďalšiu aktualizáciu | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows Mapy dostávajú ďalšiu aktualizáciu | APLIKÁCIE

Novinky

Windows Mapy dostávajú ďalšiu aktualizáciu | APLIKÁCIE

Windows Mapy dostávajú ďalšiu aktualizáciu | APLIKÁCIE

Windows Mapy sa dnes automaticky nachádzajú vo všetkých Windows 10 zariadeniach. No nie každý ich používa, keďže sú stále iba vo vývoji a neobsahujú také množstvo funkcií, ako konkurenčné mapy napríklad od spoločnosti Google. Napriek silnej konkurencii, Microsoft sa ich mapy snaží udržať pri živote a dosť často sa do máp dostávajú nové a nové funkcie. V posledných aktualizáciách sa do máp dostali aj prvky Fluent Designu, ktoré aplikáciu trošku oživili a priniesli veľmi zaujímavý a elegantný dizajn. Tentokrát sa Microsoft rozhodol vydať malú, ale zato veľmi užitočnú aktualizáciu.

Windows Mapy sú zatiaľ žiaľ aktualizované len pre Insiderov. Najnovšia verzia máp prichádza s označením 5.1708. V mapách sa konečne nachádzajú príchody a odchody hromadnej dopravy. Stačí jednoducho kliknúť na vyznačenú zastávku na mape, a v ľavom hornom rohu sa spolu s názvom ulice zobrazí aj číslo vozidla hromadnej dopravy, ktoré na zastávke stojí a nasledujúci odchod/príchod spolu s konečnou zastávkou.

Zdroj: mspoweruser.com

Ako sa dalo predpokladať, Microsoft na bratislavskú MHD asi zabudol. Po zvolení cesty verejnou dopravou Vám mapy trasu ponúknu (naozaj krkolomnú  a nezmyselnú) spolu s číslami autobusov, jednotlivo označené zastávky spolu s odchodmi budete na mapách Bratislavy hľadať márne. Aktualizácia je už teraz dostupná pre Insiderov s desktopovou aj mobilnou verziou Windowsu 10.

Windows Maps
Windows Maps
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: mspoweruser.com 

TIP  Asus ROG smartfón bez problémov nahradí akékoľvek herné zariadenie u vás doma
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.