Windows Mapy budú mať o niečo menšiu konkurenciu. Z obchodu sa vytratí navigácia NAVIGON, ktorá za to viní samotný Microsoft | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows Mapy budú mať o niečo menšiu konkurenciu. Z obchodu sa vytratí navigácia NAVIGON, ktorá za to viní samotný Microsoft

Novinky

Windows Mapy budú mať o niečo menšiu konkurenciu. Z obchodu sa vytratí navigácia NAVIGON, ktorá za to viní samotný Microsoft

Aplikácia NAVIGON, ktorá patrí medzi rozšírenejší aplikácie v kategórii navigácií a to vďaka pokročilým funkciám sa čoskoro vytratí z ponuky Microsoft obchodu. Dôvod pravdepodobne už asi tušíte, koniec podpory mobilnej platformy Microsoftom.

„Dôležitá informácia!

Drahí zákazníci NAVIGON,

Microsoft ukončil oficiálne produkciu Windows phone telefónov. To je dôvod prečo sme sa s ťažkým srdcom rozhodli opustiť platformu.

Začiatkom mája 2018, aplikácia NAVIGON a jej ďalšie súčasti nebudú už naďalej dostupné ku kúpe. Naďalej budete však môcť využívať aplikáciu a existujúci zákazníci si ju budú môcť aj opätovne stiahnuť.

Pre tých, ktorí si dokúpili dodatočné služby (napr. FreshMaps) tak budeme aj naďalej podporovať aplikáciu aktualizáciami počas platnosti  licencie.

Váš tím NAVOGN.“, píše sa v oznámení aplikácie, ktoré  sa začalo v týchto dňoch zobrazovať používateľom aplikácie.

Koniec aktuálnej podpory Windows telefónov tak ako ich dnes poznáme sa pomaly, ale isto blíži. Defakto aj napriek tomu, že životný cyklus operačného systému Windows Phone ešte stále beží, tak Microsoft dávnejšie oznámil jej oficiálny koniec, ktorý bude koncom januára 2019.

NAVIGON Europe
NAVIGON Europe
Developer: Garmin Würzburg GmbH
Price: Free

Zdroj: WindowsUnited.de

TIP  Ďalší zdroj potvrdzuje, že Andromeda OS (Surface Phone) tak skoro nepríde

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

3 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.