Windows Insideri dostanú nové emoji pre Windows Mobile | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows Insideri dostanú nové emoji pre Windows Mobile

Novinky

Windows Insideri dostanú nové emoji pre Windows Mobile

Windows Insideri dostanú nové emoji pre Windows Mobile

Microsoft konečne poskytol Windows 10 Mobile build 15240. Dostali ho Slow Ring užívatelia v programe Windows Insider. Ten ponúka napríklad nové emoji a taktiež aj lunárny kalendár. Toto je druhá aktualizácia Windows 10 Fall Creators Update pre mobilné zariadenia, ktorá obsahuje – aj keď dizajnové – zmeny v mobilnom operačnom systéme.

Tu sú zmeny, ktoré prišli v tejto aktualizácií:

  • Emoji 5.0: Rovnako ako na PC zariadeniach, pridali sme podporu najnovšich Unicode – vrátane nových občerstvení, akcií, dinosaurov a dokonca aj fantazijných postáv, ako sú džinovia, víly a zombie – do systému Windows 10 Mobile. Všetky sú dostupné prostredníctvom dotykovej klávesnice a panelu Emoji. Vylepšili sme niektoré z našich pôvodných návrhov emoji na základe vašich spätných väzieb a zlepšili sme to, ako je emoji zobrazený na iných platformách (pri zachovaní štýlu Windows).
  • Čínsky lunárny kalendár: ostali sme otázky týkajúce sa podpory čínskeho lunárneho kalendára v systéme Windows 10 Mobile. Sila UWP (Universal Windows Platform) aplikácie spočíva v tom, že môže fungovať na akomkoľvek zariadení so systémom Windows. Aplikácia Kalendár UWP podporuje čínsky lunárny kalendár na ľubovoľnom počítači a mobilnom zariadení.

zdroj: mspoweruser.com

TIP  Zamestnanci Microsoftu sa búria! Microsoft údajne porušuje ľudské práva
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.