Najlepšie hry na Windows Phone | Fire Flying
Connect with us

Tip na hru: Fire Flying

TIP REDAKCIE

Tip na hru: Fire Flying

Spomínate si ešte na hru Air Control, ktorá patrila medzi jednu z najvirálnejších hier svojho času? Ak ste patrili aj vy, medzi jedného z tisícok fanúšikov tejto hry, tak máme pre vás tip na obdobnú hru, ktorá sa objavila v obchode len niekoľko dní dozadu. Konkrétne hovoríme o hre Fire Flying, ktorá je z dielne vývojárskeho štúdia DEVM Games, ktorá  má vo svojom repertoári aj iné  Windows Phone hry (napr. Extreme Wheelchairing), ktoré svojou kvalitou dokážu osloviť nejedného hráča mobilných hier. No, ale aby sme sa vrátili späť k hre Fire Flying, tak hra je založená na rovnakom princípe ako Air Control, kde prostredníctvom jednoduchých ťahov ovládate požiarnické lietadlá, s ktorými musíte uhasiť rýchlo šíriaci sa oheň skrz les. Hra celkovo ponúka 22 rôznych úrovni, v rámci ktorých budete mať k dispozícii viacero druhou požiarnických lietadiel, ktoré môžete za získané body vylepšovať.

Fire Flying

Fire Flying

Hra je dostupná (zadarmo) pre všetky Windows zariadenia s 512 MB RAM a viac.

Fyre Flying QR

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

TIP  Toto je jeden z najdostupnejších dronov s pokročilými funkciami a s nadpriemernou dobou letu na jedno nabitie. Nepremeškaj túto príležitosť!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.