Apple v USA rástol, Windows a Android si pohoršili
Connect with us

Apple v USA rástol, Windows a Android si pohoršili

Novinky

Apple v USA rástol, Windows a Android si pohoršili

Podľa posledných dostupných dát z comScore za posledný štvrťrok počet používateľov Android, Windows Phone a BlackBerry zariadení v USA klesol, zatiaľ čo počet používateľov OS Symbian ostal nezmenený, 0.1 %. Jediný prírastok na strane počtu aktívnych používateľov zaznamenala domáca spoločnosť Apple, ktorej pribudlo 1.1 % aktívnych používateľov, vďaka čomu dnes Apple pokrýva 44.2 % trh so smartfónmi v USA.

Ďalej, najväčší pokles používateľov za sledované obdobie zaznamenal Android, ktorý si pohoršil z 52.2 % na 51.4 %, čo znamená pokles o 0.8 % bodu, zatiaľ čo Microsoft stratil 0.1 % používateľov, čo v konečnom dôsledku znamená, že pokrýva 2.9 % trh so smartfónmiBlackBerry si pohoršil o 0.2 %, ktorý k dnešnému dňu pokrýva 1.3 % trhu.

capture2

Ďalej, podľa dostupných dát z comScore si môžete nižšie pozrieť v prehľadnej tabuľke aj najpoužívanejšie aplikácie v USA.

capture3

Ktoré z týchto aplikácií používate aj vy?

Zdroj: WPpoweruser.com

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.