Windows 7 na hernej platforme Steam rástol najrýchlejšie. Prispeli ste aj vy do štatistík? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows 7 na hernej platforme Steam rástol najrýchlejšie. Prispeli ste aj vy do štatistík?

steam windows 10

Novinky

Windows 7 na hernej platforme Steam rástol najrýchlejšie. Prispeli ste aj vy do štatistík?

Steam, herný klient ktorý netreba nikomu zvlášť predstavovať opäť na mesačnej báze „vypľul“ najnovšie dáta týkajúce sa hardwaru a softwaru, ktorý je využívaný na ich platforme.

Pre nás sú najzaujímavejšie práve štatistiky týkajúce sa softwaru, konkrétne operačného systému.

Ako môžete vidieť nižšie v tabuľkovej forme, tak najrozšírenejším operačným systémom na platforme Steam je Windows, konkrétne Windows 10 v 64 bitovej verzii, ktorý používa viac ako polovica hráčov. Druhým najrozšírenejším systémom je Windows 7, ktorý si oproti minulému mesiacu polepšil najvýraznejšie o 0,86%. Druhý najrozšírenejším operačným systémom z radov mimo Windowsu je OSX od spoločnosti Apple, ktorý pokrýva 2,99% používateľov.

Zdroj: vlastný

Zdroj: Steam Survey, úvodný obrázok (vlastný)

TIP  Zoznámte sa s novým Gorilla Glass 6. Smartfóny vďaka nemu prežijú až 15 pádov na tie najdrsnejšie povrchy

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.