Windows 7 a 8.1 vás upozorní na aktualizáciu Windows 10 automaticky | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows 7 a 8.1 vás upozorní na aktualizáciu Windows 10 automaticky

Novinky

Windows 7 a 8.1 vás upozorní na aktualizáciu Windows 10 automaticky

Údajne Microsoft pri poslednej aktualizácii Windowsu 7 a 8.1 pridal do systému dodatočný súbor pod označením KB3035583, ktorého oficiálny popis znie „Táto aktualizácia prináša rozšírené  služby pre Windows Update upozornenia, vtedy keď sú k dispozícií nové aktualizácie pre používateľov. Táto aktualizácia sa vzťahuje k počítačom so systémom Windows 8.1 alebo Windows 7 Service Pack 1 (SP1).

Spomínala aktualizácia ďalej umiestnila niekoľko súborov do zložky Windows, spolu s XML configom pod označením, „Download Windows 10“. Informoval o tom spravodajský portál Windowscentral.com

Microsoft nedávno oznámil, že Windows 10 bude dostupný pre všetkých majiteľov Windows 7 a 8 bez dodatočných poplatkov v prípade ak si aktualizujú systém v priebehu jedného roka od oficiálneho vypustenia.

TIP  Najnovšia aktualizácia pre Windows 10 KB4103721 na niektorých PC spôsobuje čiernu obrazovku

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.