Poznáme aktuálny počet inštalácií Windows 10. Mnohých z vás to určite prekvapí | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Poznáme aktuálny počet inštalácií Windows 10. Mnohých z vás to určite prekvapí

Windows 10

Novinky

Poznáme aktuálny počet inštalácií Windows 10. Mnohých z vás to určite prekvapí

V poslednom známom reporte, ktorý sme vám priniesli sa hovorilo o počte 120 miliónov aktivácií Windows 10, avšak odvtedy ubehli už takmer dva mesiace samozrejme čo sa preukázalo aj na celkovom počte inštalácií Windows 10.

Najnovší report, ktorý sa dostal vo včerajších dní do obehu hovorí o náraste počtu inštalácií o 80 miliónov používateľov, teda celkovo dnes Windows 10 má viac ako 200 miliónov používateľov od jeho oficiálneho vypustenie z pred piatich mesiacov. To znamená, že Windows 10 si mesačne v priemere aktivuje až 40 miliónov používateľov, čo je vysoký počet používateľov, avšak ak Microsoft bude chcieť dosiahnuť svoj cieľ 1 miliardu inštalácií, tak ešte má pred sebou veľkú cestu. Avšak momentálne nevieme či v tomto čísle sú započítané aj inštalácie na Xbox One a Mobilné zariadenie.

Mimochodom, Microsoft v roku 2016 plánuje priniesť ešte dve veľké aktualizácie, tou známejšou je „Redstone“, ktorá má priniesť  rozšírenie pre Microsoft Edge a Cortanu.

Máte aj vy vo svojich zariadeniach Windows 10? Ste s ním spokojný? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie