Windows 10: vonku je ďalší Build 14316
Connect with us

Windows 10: vonku je ďalší Build 14316

Novinky

Windows 10: vonku je ďalší Build 14316

Microsoft sa v poslednej dobe skutočne činí a dôkazom toho je aj dnešný Build pod označením 14316, ktorý prináša viacero opráv, ich zoznam nájdete nižšie.

Opravy v Builde 14316 (Windows 10)

  • Opravy sa dočkali vybrané PC s čipmi TPM, kde sa Microsoft pozrel na problémy so zvukom a trackpadom.
  •  Odstránená bola ikonka chyby pri používaní Hyper-V a virtuálneho prepínača
  • Opravy sa dočkal aj problém, ktorý v prípade používania viacerých monitorov vyvolával pád aplikácií, ktoré boli spustené na celej obrazovke.
  • Opravy sa dočkala aj notifikácie Windows Update, ktoré oznamovali úspešnú inštaláciu. Po novom vás prekliknutie presmeruje priamo do histórie aktualizácií.
  • Opravený problém, kedy pri zakliknutí voľby „aktualizovať a reštartovať“, resp. „aktualizovať a vypnúť“ sa nespustila inštalácia aktualizácií.

Medzi ďalšie novinky, ktoré nájdete v novom builde patrí aj napríklad notifikácia slabej batérie, ktorá funguje prostredníctvom hlasovej asistentky Cortana, ktorá vás upozorní na nízku úroveň nabitia vo vašom mobile.

Alebo ďalšou vítanou novinkou je vyhľadanie vášho mobilu prostredníctvom Cortany (viď video nižšie)


Zdroj: Windows Blog

TIP  Windows 10 April Update prichádza s ďalšou chybou. Spôsobená je zrejme antivírom Avast

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.