Windows 10 v mobilnej verzii príde o niečo neskôr | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows 10 v mobilnej verzii príde o niečo neskôr

Novinky

Windows 10 v mobilnej verzii príde o niečo neskôr

Microsoft Build nepriniesol len pozitívne správy. Joy Belfiora na otázky týkajúce sa oficiálneho vypustenia Windows 10 síce neodpovedal presne, ale priblížil nám odhadovaný termín, ktorý sa mierne posunul, od už viackrát avizovaného konca leta. Tieto informácie potvrdil aj Tom Warren prostredníctvom sociálnej siete Twitter, na ktorej napísal „Windows 10 na mobily príde  neskôr ako Windows 10 na PC v lete“

Vyjadrenie Toma Warrena týkajúce sa vypustenia Windows 10

Vyjadrenie Toma Warrena týkajúce sa vypustenia Windows 10

Na druhej strane pri pohľade na  súčasný stav vývoja Windows 10 táto informácia nie je až tak prekvapivá, hoci v PC verzii môžeme už hovoriť o takmer plnohodnotnom systéme, ale čo sa týka mobilnej verzie to asi nie. Druhým faktorom, ktorý určite odďaľuje oficiálne vydanie sú aj novo predstavené funkcie ako je napríklad Continnum, vďaka ktorej budete mať v podstate neustále PC „vo vrecku“.

TIP  Facebook začal uvoľňovať novú funkciu, ktorú nájdeme aj na známom fóre Reddit. Váš názor budú môcť ohodnotiť ďalší používatelia

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.