Microsoft vypúšťa už 3. aktualizáciu v poradí pre Windows 10
Connect with us

Microsoft vypúšťa už 3. aktualizáciu v poradí pre Windows 10

Windows 10

Microsoft vypúšťa už 3. aktualizáciu v poradí pre Windows 10

Microsoft vypúšťa v priebehu krátkeho časového obdobia už tretí update pod názvom „Cumulative update 3“ pre Windows 10, ktorý je už dostupný pre väčšinu používateľov cez Windows Update.

aktualizacia_Windows_10

Dokumentáciu, ktorá sprevádza každý update Microsoftu môžete nájsť na tejto adrese (označenie aktualizácie je KB3081438), ale neposkytuje žiadne bližšie informácie o tom čo prináša, obsahuje v podstate len zoznam súborov, ktoré sú ovplyvnené aktualizáciou a známu frázu „Tento update obsahuje vylepšenie funkcionality systému Windows 10“

Vyzerá to tak, že príchodom nového spôsobu Windows-u ako „služby“ Microsoft bude aktualizácie vypúšťať o niečo častejšie ako to bolo tomu pri predošlých verziách Windows-u a tiež ako je tomu aj u konkurenčných operačných systémoch.

TIP  Microsoft vydáva nové updaty na Windows 10, týkajú sa súkromia a ochrany

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.