Microsoft vypúšťa ďalší build (10525) pre Windows 10 TP
Connect with us

Microsoft vypúšťa ďalší build (10525) pre Windows 10 TP

Windows 10

Microsoft vypúšťa ďalší build (10525) pre Windows 10 TP

Microsoft zhruba po necelom mesiaci od oficiálneho vydania Windows-u 10 vypúšťa do obehu nový build 10525, avšak tentokrát sa jedná o aktualizáciu pre vývojárov (Windows 10 TP).

Nová aktualizácia pre Windows 10 TP prináša nové možnosti nastavenia farieb (Nastavanie > Prispôsobenie > Farby), v rámci ktorých pribudla možnosť zobrazenia farebnej ponuky Štart a notifikačného centra.

Vylepšenia sa dočkal aj správca pamäti, vďaka ktorej systém vie lepšie pracovať s dočasnou pamäťou. Výsledkom toho je zníženie pamäťovej náročnosti jednotlivých procesov, vďaka čomu dokáže samotný systém mať viacero aktívnych aplikácií v dočasnej pamäti.

Avšak ani táto aktualizácia sa neobišla bez nedostatkov, ktoré sa Microsoft-u nepodarilo odstrániť. Medzi známe chyby v tomto build-e patrí:

  • Nefunguje mobilný hotspot
  • Nie sú dostupné voliteľné jazykové balíčky
  • Nie je možné prehrávať videá cez aplikáciu Filmy a TV (je potrebná aktualizácia z Windows obchodu)

Zdroj: Windowscentral.com

TIP  Tento koncept zariadenia Surface Phone Ti vyrazí dych. Takto si ho zrejme predstavuje každý z nás
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.