Windows 10 TP bude dostupný aj pre vybrané zariadenia s RAM pamäť 512 MB | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows 10 TP bude dostupný aj pre vybrané zariadenia s RAM pamäť 512 MB

Novinky

Windows 10 TP bude dostupný aj pre vybrané zariadenia s RAM pamäť 512 MB

Včera bola potvrdená správa, že pri uvoľnení Windows 10 Technical Preview bude aktualizácia dostupná aj pre vybrané zariadenia s operačnou pamäťou 512 MB. Túto informáciu potvrdil generálny riaditeľ oddelenia vývoja Gabriel Aul prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Windows 10 512 RAM

Avšak konečný zoznam, pre ktoré zariadenia bude aktualizácia dostupná ešte nie je známy, údajne by sme sa mohli dozvedieť už v nasledujúcich dňoch.

Máte aj vy telefón s RAM pamäťou 512 MB? V prípade ak bude aktualizácia dostupná aj pre Vaše zariadenie plánujete Windows 10 TP vyskúsať?

TIP  Microsoft naďalej pracuje na novom Ovládacom centre, ktoré v budúcnosti nahradí Centrum akcií

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.