Windows 10 Technical Preview v obrázkoch | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows 10 Technical Preview v obrázkoch

TECH

Windows 10 Technical Preview v obrázkoch

Chcete vidieť ako vyzerá Windows 10 Technical Preview pre mobilné telefóny? Pozrite si  nižšie sériu obrázkov, ktoré uverejnil portál Windowscentral.com. Obrázky zachytávajú notifikačné centrum, Cortanu, nastavenia, plochu, ako aj novú klávesnicu.

1

2

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

3 komentáre
 • Jakub

  na mojej lumii 635 mi nechce otvoriť nastavenia jazyka, neviete čo s tým?

  • Stefan

   neviem co s tym, ale chcem sa ta spytat ci je ten windows 10 lepsi ako 8.1, a ked hej v com, napr. v rychlosti atd. atd.

   • Jakub

    kedze je to viacmenej este vo vyvoji ma to svoje chyby obcas sekne alebo spolamene reaguje ale inak ide plynule( teda aspon mne). vyhoda je hlavne v tom ze ked ti pride sprava, messenger atd. tak sa ha hned odpisovat nemusis otvarat aplikaciu a prerusovat cinnost ktoru robis

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.