Windows 10 Spring Creators Update aktualizácia sa odkladá. Tu je dôvod | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows 10 Spring Creators Update aktualizácia sa odkladá. Tu je dôvod

windows-10-spring-creators-update-redstone-4-aktualizacia pozastavena

Návody

Windows 10 Spring Creators Update aktualizácia sa odkladá. Tu je dôvod

Windows 10 Spring Creators Update aktualizácia sa odkladá. Tu je dôvod

V dnešných skorých ranných hodinách sme vám priniesli report, v ktorom sme vám ukázali ako je možné nainštalovať Windows 10 Creators Update aktualizáciu do vášho počítača už dnes dvomi rôznymi spôsobmi. Jedným z nich bola aj inštalácia oficiálnou cestou, tam sme však informovali, že nemusí byť ešte táto cesta inovácie funkčná z dôvodu neoficiálnej dostupnosti aktualizácie. Najnovšie Zac Bowden, známy redaktor portálu Windowscentral.com a leaker prišiel s informáciami, že aktualizácia bude odložená.  Odvolávala sa na blízke zdroje v Microsoft.

Ako môžete vidieť vyššie v status Zac Bowden, tak Microsoft uplánoval 10. apríla (pozn. redakcie: s časovým posunom v našich končinách 11. apríla) uvoľniť dlho očakávanú aktualizáciu Spring Creators Update (Redston 4), bohužiaľ sa tak nestalo. Dôvodom má byť blokovací bug, ktorý objavili v priebehu víkendu. Dôsledkom čoho je uvoľnenie aktualizácie pozastavené.

Kedy príde aktualizácia Windows 10 Spring Creators Update?

Predpokladáme, že aktualizácia by mala zavítať k používateľom v nasledujúcich dňoch. V každom prípade budeme sledovať najnovšie informácie a hneď ako budú dostupné tak vás budeme informovať.

TIP  Už je to 20 rokov, čo prvýkrát v živom prenose sme mohli vidieť „Obrazovku smrti“. Stalo sa to pri predstavovaní nových funkcií Windowsu 98

Zdroj: Twitter (Zac Bowden)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.