Windows 10 Spring Creators Update aktualizácia sa odkladá. Tu je dôvod | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows 10 Spring Creators Update aktualizácia sa odkladá. Tu je dôvod

windows-10-spring-creators-update-redstone-4-aktualizacia pozastavena

Návody

Windows 10 Spring Creators Update aktualizácia sa odkladá. Tu je dôvod

Windows 10 Spring Creators Update aktualizácia sa odkladá. Tu je dôvod

V dnešných skorých ranných hodinách sme vám priniesli report, v ktorom sme vám ukázali ako je možné nainštalovať Windows 10 Creators Update aktualizáciu do vášho počítača už dnes dvomi rôznymi spôsobmi. Jedným z nich bola aj inštalácia oficiálnou cestou, tam sme však informovali, že nemusí byť ešte táto cesta inovácie funkčná z dôvodu neoficiálnej dostupnosti aktualizácie. Najnovšie Zac Bowden, známy redaktor portálu Windowscentral.com a leaker prišiel s informáciami, že aktualizácia bude odložená.  Odvolávala sa na blízke zdroje v Microsoft.

Ako môžete vidieť vyššie v status Zac Bowden, tak Microsoft uplánoval 10. apríla (pozn. redakcie: s časovým posunom v našich končinách 11. apríla) uvoľniť dlho očakávanú aktualizáciu Spring Creators Update (Redston 4), bohužiaľ sa tak nestalo. Dôvodom má byť blokovací bug, ktorý objavili v priebehu víkendu. Dôsledkom čoho je uvoľnenie aktualizácie pozastavené.

Kedy príde aktualizácia Windows 10 Spring Creators Update?

Predpokladáme, že aktualizácia by mala zavítať k používateľom v nasledujúcich dňoch. V každom prípade budeme sledovať najnovšie informácie a hneď ako budú dostupné tak vás budeme informovať.

TIP  NÁVOD | Ako získať kontrolu nad inštaláciou aplikácií z rôznych zdrojov vo Windowse

Zdroj: Twitter (Zac Bowden)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.