VIDEO | Budúcnosť začína teraz
Connect with us

VIDEO | Budúcnosť začína teraz

Novinky

VIDEO | Budúcnosť začína teraz

Microsoft po včerajšom spustení „odpočítavania“ príchodu Windowsu 10 s promo videom „10 dôvodov pre upgrade na Windows 10“ vypustil do obehu v skorých ranných hodinách ďalšie video (resp. reklamu), ktoré vám vyčarí úsmev na tvári.

60 sekundový klip nesie tentokrát názov  „Budúcnosť začína teraz“ a uvidíte v ňom viacero detí skrz celý svet, ktoré si navzájom zdieľajú veci rôznymi spôsobmi ako je tomu vo Windowse 10.

Windows 10 oficiálne príde už o 9 dní (29. júla) a jeho príchod by mala sprevádzať séria obdobných reklamných shotov, v ktorých Microsoft bude predstavovať hlavné funkcionality nového operačného systému Windows 10.

Ako sa vám páči táto reklama? Presvedčila vás?

TIP  Windows 10 April Update aj napriek obrovskému množstvu nedostatkov raketovo rastie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.