Revolúcia je na ceste, optimalizované aplikácie pre ARM procesory miera do Microsoft obchodu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Revolúcia je na ceste, optimalizované aplikácie pre ARM procesory miera do Microsoft obchodu

Novinky

Revolúcia je na ceste, optimalizované aplikácie pre ARM procesory miera do Microsoft obchodu

Microsoft spolu s ich OEM partnermi začiatkom decembra minulého roka predstavili prvé Windows 10 zariadenia bežiace na procesoroch ARM, ktoré boli konkrétne poháňané procesormi Qualcomm Snapdragon 835.

“Opäť sme na začiatku ďalšej významnej technologickej zmeny: možnosť byť pripojený neustále, hocikde na svete vďaka Always Connected počítačom, ktoré sú zapnuté v momente, ako ich otvoríte a pritom vydržia týždeň bez nabitia,” prehlásil Myerson na konferencii.

Najnovšie Microsoft povolil vývojárom vkladať do obchodu optimalizované aplikácie pre ARM procesory.

„Nedávno sme pridali možnosť rozšírenia ponuky aj pre Surface Hub. Najnovšie môžete vložiť ARM balík pre Windows 10 S bežiaci na procesore Snapdragon (Always connected PCs)…“, píšme Microsoft v rámci dokumentácie. Microsoft samozrejme v závere dodá, že vývojári by nemali zabudnúť na optimalizáciu aplikácií a hier pre ostatné zariadenia.

Always connected zariadenia sú revolučné z viacerých uhlov pohľadov. Okrem ceny, ktorá sľubuje dostupnejšie zariadenie najväčším plusom je enormná výdrž batérie, ktorá by mala dosahovať hodnoty 20 a viac hodín.

TIP  5 skvelých funkcií, o ktorých ste nevedeli v novom Gmaile

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.